SK Viktorie Jirny

FK Loko Vltavín - SK Viktorie Jirny 6:0

FK Loko Vltavín - SK Viktorie Jirny 6:0

Krutý debakl 0:6 na hřišti Loko Vltavín

Sobota 11. listopadu 2017 zůstane černou kaňkou v novodobé historii Viktorie Jirny. Na hřišti Loko Vltavín, druhého týmu tabulky ČFL, byl ještě v poločase stav 0:0. Po návratu ze šaten ale domácí nastříleli během 37 minut půltucet branek, a vyhráli tak 6:0. Zatímco vítězné mužstvo uhájilo své postavení, poražené kleslo zpátky do druhé poloviny tabulky na 10. pozici, navíc s něčím zatím neznámým: pasivním skóre.
Jirenští zatím odehráli v ČFL celkem 153 zápasů, přičemž dosavadním nejhorším výsledkem byla v srpnu roku 2015 prohra 1:6 v Táboře od tamního B-týmu. Výprask rozdílem šesti gólů ale Viktorie nepoznala, až teď. A to vše během jednoho poločasu.
V tom prvním se dostal brzy do dobré střelecké pozice Vandas, ale minul domácí bránu. Na ni mohl postupovat v 15. minutě zcela osamocen Klán, to by ho ale nesměl zastavit zdvižený praporek asistenta sudího. Následující minuty žádnou fotbalovou krásu nepřinesly, hrálo se převážně ve středu hřiště a bez šancí.
Stav 0:0 vydržel po návratu ze šaten jen tři minuty, než ve 48. minutě otevřel skóre Abena: 1:0. V 53. minutě domácí Podzimek poslal míč do vápna, střelec domácích Pejša se ocitl sám před Kafkou a bez problémů zvýšil na 2:0. V 62. minutě Pejša trefil tyč a následnou dorážku Šípka vytáhl Kafka na roh. Vltavín se i tak dočkal a v 63. minutě zvýšil Macháč na 3:0. Jen dvě minuty nato Pejša našel Pozníčka, který postupoval sám na Kafku a zvýšil skóre již na 4:0.
Ani střídající hráči nezamezili páté brance, která přišla v 78. minutě. Šípek dostal spoustu prostoru a zvýšil již na 5:0. Hráči Vltavínu se snažili přidat další branku, a to se jim povedlo v 85. minutě. Osamocený Maione zvýšil na 6:0 pro domácí. Loko Vltavín za aktivitu ve druhé půli zaslouženě vysoko vyhrál.
V posledním podzimním vystoupení Viktorie Jirny přivítá doma v pátek 17. listopadu ve 13 hodin soupeře z Benešova.

Loko Vltavín – SK Viktorie Jirny 6:0 (0:0)
Branky: 48. Abena, 53. Pejša, 63. Macháč, 65. Pozníček, 78. Šípek, 85. Maione. Rozhodčí: Haleš – Šob, Tryzna. ŽK: Tichý – Černý. Diváků: 196.
Loko Vltavín: Pávek – Hovorka (82. Vokoun), Tichý, Uvíra, Podzimek – Pozníček, Růžička (76. Valíček), Šípek, Macháč – Pejša (67. Maione), Abena.
SK Viktorie Jirny: Kafka – Parys (66. Procházka), Hruška, Kejha, Čepelák – Škorvánek (69. Černý), Křeček, Vondráček, Vandas (66. M. Stockner) – Melechovský, Klán.

DOPORUČTE: doporučte e-mailem doporučte na facebooku doporučte na twitteru
LAVRA s.r.o.
LAVRA s.r.o.
MEDIRA, s.r.o.
MEDIRA, s.r.o.
Zelená dotace s.r.o.
Zelená dotace s.r.o.
KONTAKT
FAN SHOP
ÚVODNÍ STRÁNKA
VÍTĚZ ČFL 2015/2016 a 2016/2017