SK Viktorie Jirny

TJ Štěchovice - SK Viktorie JIRNY 1:2

TJ Štěchovice - SK Viktorie JIRNY 1:2

Zlepšená hra ve Štěchovicích znamenala 3 body.

Čtvrtý venkovní zápas sezony jsme zamířili odehrát do Štěchovic. Bez nejlepšího útočníka minulé sezony, Aleše Melechovského, jsme měli za jasný cíl vyhrát, díky čemuž bychom po dvou porážkách z loňské sezony soupeře konečně porazili. I když nebyl vstup do zápasu ideální, dokázali jsme se dostat do tempa a zúročit vytvořený tlak k trefám Křečka a Vondráčka. Vytvořený náskok z první půle nakonec stačil k vítězství za tři body.

Prvotní pokusy na obou stranách v síti neskončily, domácímu Jonášovi chybělo pár centimetrů k překonání Kafky a Křečkovu tvrdou střelu vyrazil Soukup. První velkou šanci si Štěchovice vytvořily v šesté minutě, Volešák našel Štědronského, ten obešel Kafku a zamířil mezi tři tyče, do slabšího zakončení se však včas pustil Parys a zachránil nás od inkasovaného gólu. Odpověď přišla z rohového kopu zahraného Kocourkem, zakončení Hrušky na zadní tyči mířilo mezi tři tyče, ale za Soukupa zaskočil Košata na brankové čáře. Košata měl na kopačce vedoucí gól ve 25. minutě, ale naštěstí ve velké šanci minul. Vzápětí přišla radost na druhé straně, Vondráček narazil balon Křečkovi, který ránou ze střední vzdálenosti vyslal Viktorii do vedení – 0:1. V tu dobu jsme potvrdili herní vzestup a vytvořily si mírný tlak. Ve 35. minutě překonal Soukupa i Kejha, ale bylo mu odpískáno ofsajdové postavení po chybném posouzení pomezního rozhodčího ŠTUK. O tři minuty už bylo vedení dvojnásobné, Pavlík neubránil ve vápně Pokorného, ten přihrál Vondráčkovi a Soukup lovil druhý balon ze své sítě – 0:2.

Po návratu z kabin měl příležitost Batka, ale minul. Nepřesné pokusy Křečka či Švejdy skóre nezměnily, ale po jedné z přihrávek Švejdy málem snížil Batka, který naštěstí nezakončil. Pozorný musel být Soukup pár minut poté, když včasně vyrážel zakončení Pokorného. Faul střídajícího Stocknera zařídil penaltu pro domácí a Košata dal soupeři malou jiskru naděje – 1:2. Závěrečné minuty nabídly tři šance. V 79. minutě vhazoval dlouhý aut Kučera a zakončoval Volešák, jehož pokus chytl Kafka. Definitivně rozhodnout mohl Pokorný, do jeho zakončení se obětavě vrhl Těžký. Pár vteřin před koncem Štěchovice neproměnily poslední možnost k vyrovnání a chvíli poté rozhodčí ukončil zápas.

TJ Štěchovice - SK Viktorie Jirny 1:2 (0:2)
Branky: 76. Košata – 25. Křeček, 38. Vondráček
Rozhodčí: Tomáš Tesař – Michal Urban, Jaromír Štuk.
Žluté karty: 68. Kučera (STE) – 81. Čepelák (JIR)
Diváci: 220.
Štěchovice: Soukup – Švejda (K), Jakobovský, Busta, Těžký – Pavlík (43. Maruš) – Košata, Volešák, Batka, Jonáš (76. Šum) – Štědronský.
Trenér: Zbyněk Busta
Jirny: Kafka-Procházka,Kejha (K),Parys,Hruška-Kocourek (69. Stockner Marek),Mareš (86. Černý),Křeček (72. Stockner Radek),Čepelák-Vondráček,Pokorný.
Trenér: Aleš Čvančara

DOPORUČTE: doporučte e-mailem doporučte na facebooku doporučte na twitteru
LAVRA s.r.o.
LAVRA s.r.o.
MEDIRA, s.r.o.
MEDIRA, s.r.o.
Zelená dotace s.r.o.
Zelená dotace s.r.o.
KONTAKT
FAN SHOP
ÚVODNÍ STRÁNKA
VÍTĚZ ČFL 2015/2016 a 2016/2017