SK Viktorie Jirny

SK Viktorie JIRNY - SK Sokol Brozany 1:0

SK Viktorie JIRNY - SK Sokol Brozany 1:0

Obrany měly navrch nad útočníky.

Utkání 3. kola Fortuna ČFL mělo favorita ve dvojnásobném vítězi soutěže domácí Viktorii. Exnováček, brozanský Sokol, však přijel pod vedením zkušeného kouče Jiřího Němce uhrát přijatelný výsledek a od první minuty se soustředil na zodpovědný výkon zadních řad! Přesto se po dvaceti minutách objevila skulina, kterou Vondráček poslal do brejku Vandase a ten finální přihrávkou našel zcela volného Melechovského. Pro toho už bylo povinností poslat míč za záda bezmocného branáře Lipše (1:0). Král střelců loňského ročníku Melechovský mohl po chvíli přinest klid do vlastních řad, ale z vyložené pozice mířil jen nad břevno, stejně tak jako o několik minut později, kdy ho napodobil spoluhráč Stockner. Brozanští se pak soustředili na brejky, jeden z nich, na jehož konci byl Šollar, domácí gólman Kafka bez problémů eliminoval. Tleskalo se pak i Lipšovi na druhé straně, když zlikvidoval ránu Klána směřující pod břevno a hlavičku Mareše. V závěru první půle se hosté snažili srovnat krok, ale jirnská defenzíva pracovala spolehlivě. Těsně před odchodem do kabin mohl Melechovský skóre navýšit, ale Klánovu přihrávku nezužitkoval.

Po přestávce, po důrazné domluvě Jiřího Němce v kabině, jeho svěřenci ve snaze smazat jednobrankové manko přidali. Zadáci Viktorie jim však toto úsilí kazili, protože vždy byli ve správný čas na správném místě. Domácí se snažili oplácet stejnou mincí, ale i jejich nájezdy narážely na obranný hostující val a tak nebylo překvapením, že svěřenci trenéra Čvančary nakonec těsné vítězství uhájili.

„Zatímco v prvním poločase jsme si mohli vybudovat dvou až tříbrankový náskok. V tom druhém jsme trápili, protože jsme přizpůsobili hře soupeře nakopáváním balonů a nedivil bych se, kdyby se soupeři podařilo vyrovnat, což se naštěstí nestalo,“ nešetřil svůj tým trenér Viktorie Aleš Čvančara.

„Při snaze dostat se do brankového zakončení nám chybělo trochu toho nezbytného herního štěstí a to hlavně po přestávce. Asi jsme se měli častěji pokoušet o střelbu z vápna, protože uvnitř bylo přehuštěné! Sám musím zpytovat svědomí, protože jsem se dostal do tří dobrých střeleckých příležitostí, ale bohužel jsem ani jednu z nich nevyužil,“ přiznal barvu ofenzivní brozanský středopolař Ivan Šollar.
(str)SK Viktorie Jirny – Sokol Brozany 1:0 (1:0)

Branka: 22. Melechovský. Rozhodčí: Kalenda – Hurych, Musil. Žluté karty: 14. Franc, 40. Marič, 68. Slanička, 81. Chukwuma (všichni Brozany). Diváci: 250.

SK Viktorie Jirny: Kafka – Parys, Hruška, Kejha, Čepelák – Vandas (75. Procházka), Stockner (60. Kocourek), Mareš, Vondráček (78. Křeček) – Melechovský (90. Stöckner), Klán.

Sokol Brozany: Lipš – Franc, Stehlík, Cibulka, Bubeníček – Šollar (75. Hovorka), Slanička, Marič (67. Chukwuma), Studecký (83. Modr), Tichý – Benda (71. Spirkoski).

DOPORUČTE: doporučte e-mailem doporučte na facebooku doporučte na twitteru
LAVRA s.r.o.
LAVRA s.r.o.
MEDIRA, s.r.o.
MEDIRA, s.r.o.
Zelená dotace s.r.o.
Zelená dotace s.r.o.
KONTAKT
FAN SHOP
ÚVODNÍ STRÁNKA
VÍTĚZ ČFL 2015/2016 a 2016/2017